2. duben Světový den porozumění autismu


2. duben se po celém světě slaví jako Světový den porozumění autismu.

Autismus je jednou z nejzávažnější poruch dětského mentálního vývoje. Důsledkem poruchy je, že dítě dobře nerozumí tomu, co vidí, slyší a prožívá.

Na fotografii vidíte našeho syna ve věku, kdy mu byl autismus diagnostikován. Na lidech s autismem na první pohled nic nepoznáte. Na druhý se mohou projevit menší či větší zvláštnosti. My s autismem žijeme již desátý rok. Není to snadné, ale  máme štěstí na hodné a tolerantní lidi kolem nás, kteří nám (a hlavně synovi) každodenně pomáhají. To bych přála všem lidem s autismem!

Již několikátý rok náš e-shop Jiný svět nabízí u příležitosti tohoto dne slevu 20% na nákup výukových pomůcek, knih, výukových sešitů či didaktických hraček a her. Stačí zadat v košíku do slevového kuponu heslo „autismus„. Akce potrvá do středy 5. dubna 2017.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Monika Rejsková

Více než deset let se věnuji problematice výchovy a vzdělávání dětí se speciálními potřebami. Mým cílem a přáním je usnadnit a zpříjemnit život nejen našemu synovi s autismem, ale i dalším dětem s handicapem a jejich rodinám. Můj příběh si přečtěte tady >> Provozuji e-shop Jiný svět >> Najdete mě na Facebooku >> a Instagramu >>

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.