Co pro vás chystáme v roce 2017

Vážení a milí,

po více než 5 letech podnikání nastal čas na změnu. S radostí vám oznamuji, že od 1. ledna pokračuji v činnosti jako jednatel nově založené obchodní firmy Z jiného světa s.r.o.

Další chystanou změnou je nový systém e-shopu. Nyní běží na open source systému Prestashop. Jeho provoz není ideální ani pro nás, ani pro zákazníky. Věřím, že chystaná změna prospěje nám všem:-) Spuštění nového e-shopu (zůstane na původní doméně www.autismus-a-my.cz)  plánuji na leden 2017.

Jak víte, máme kamennou prodejnu v Dobříši – Jiný svět, Pražská 110. Po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodla prodejnu uzavřít. V provozu bude do konce února 2017. Hned začátkem března se stěhujeme do nových prostor (Dobříš, Vančurova 609), kde budeme mít zázemí pouze pro e-shopy. Vysvětlení je jednoduché. Na jaře, přímo naproti nám, otevřelo prodejnu Pompo a tím se stala prodejna ztrátovou záležitostí. Na nájem prodejních prostor jsme si vydělávali prodejem hraček a her, výukové pomůcky bohužel provoz prodejny neuživí. Musím si také přiznat, že provoz prodejny je pro mě náročný. Jak asi víte, máme v pěstounské péči chlapce s PAS a čím je starší, tím je složitější pro něho zajistit hlídání během prázdnin a ve chvíli, kdy onemocní.

Ujasnila jsem si tedy, co chci dělat, co mě zajímá a hlavně to, čemu chci věnovat svůj čas. V nastávajícím roce bych chtěla sortiment našich e-shopů více specializovat, nabídku e-shopů více zacílit na děti i dospělé s nějakým handicapem. Také plánuji rozšíření nabídky elektronických pomůcek v e-shopu  Z jiného světa, který najdete na těchto webových stránkách.

Doufám, že nikoho chystané změny neodradí a budete s námi i v novém roce 2017. Rádi bychom vám všem poděkovali za přízeň a a podporu, kterou nám dáváte. Moc si toho vážíme!

Do nového roku přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti!

PF 2017

podpis (2) 

FOLLOW ME

INSTAGRAM / FACEBOOK / PINTEREST

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Monika Rejsková

Více než deset let se věnuji problematice výchovy a vzdělávání dětí se speciálními potřebami. Mým cílem a přáním je usnadnit a zpříjemnit život nejen našemu synovi s autismem, ale i dalším dětem s handicapem a jejich rodinám. Můj příběh si přečtěte tady >> Provozuji e-shop Jiný svět >> Najdete mě na Facebooku >> a Instagramu >>

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.