Dějová posloupnost – hra

Povím ti, mami 1 i a Povím ti, mami 2 jsou oblíbené vyprávěcí hry pro malé děti, které se hrou učí podle dějových obrázků složit a převyprávět logické příběhy. Hra rozvíjí představivost, vyjadřovací schopnosti, učí děti logickému myšlení a pomáhá jim v pochopení časové posloupnosti. Navíc zlepšuje postřeh a zrakovou analýzu.
.

Nyní máme v nabídce novinku, Povím ti, mami XXL. Hra obsahuje 8 příběhů, každý na 4 kartách velikosti A5. Princip hry je stejný, jako u předchozích dílů. Rozdíl je jen ve velikosti karet, jejichž větší rozměr bude vyhovovat menším dětem. Hra je určena dětem již od 3 let

Karty každého příběhu jsou označeny stejným symbolem, děti tak poznají, které karty k sobě patří. Tisk je oboustranný, karty jsou z tvrdého neohebného kartonu.

Řadu her Povím ti, mami využíjí rodiče dětí s autismem jako pomůcku pro pochopení časové posloupnosti. Využijí je také logopedi, učitelé a rodiče při nácviku logopedie, kdy se děti učí převyprávět příběh s vizuální podporou obrázkových karet. Znázorněné příběhy jsou dětem známé z reálného života.

Monika Rejsková

Více než deset let se věnuji problematice výchovy a vzdělávání dětí se speciálními potřebami. Mým cílem a přáním je usnadnit a zpříjemnit život nejen našemu synovi s autismem, ale i dalším dětem s handicapem a jejich rodinám. Můj příběh si přečtěte tady >> Provozuji e-shop Jiný svět >> Najdete mě na Facebooku >> a Instagramu >>

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.