Komunikační kartičky, obrázková řeč

Najděte společnou řeč, obrázky vám pomohou!

Sady komunikačních kartiček pro náhradní komunikaci

V eBooku najdete:

 • Celkem 74 stran A4 připravených tisku
 • 24 komunikačních okruhů
 • 780 obrázkových symbolů Školy Gabriely Pelechové + 105 písmen a číslic
 • Kartičky jsou velikosti 5 x 5 cm
 • Číslice a písmena jsou velikosti 3 x 3 cm

 

Pro koho jsou komunikační kartičky vhodné?

 • Pro děti i pro dospělé s narušenou komunikační schopností.
 • Pro osoby se špatným porozuměním mluvené řeči
 • Pro osoby s diagnózou autismus, dysfázie

Upozornění:

Listy je potřeba vytisknout, zalaminovat, vystříhat a nalepit ke kartičkách samolepicí suchý zip. Přesný postup najdete v publikaci.

Obrázek je pouze ilustrační, zobrazené desky nejsou součástí elektronické publikace.

 

5 důvodů, proč si e-book koupit:

 • Ušetříte čas, kterého máme všichni málo.

  Možná si říkáte, že podobné obrázky najdete i jinde a zdarma. Ano, najdete. Ale jen v tomto eBooku je najdete na jednom místě a připravené rovnou k tisku. Ušetříte si tak desítky hodin prohledávání internetu, které byste jinak mohli věnovat něčemu mnohem plodnějšímu.
 • Ušetříte také peníze.

  Pokud si zakoupíte hotové komunikační kartičky, jejich cena se pohybuje kolem 4-5 Kč za 1 ks. Zakoupením eBooku získáváte za cenu 560,- Kč celkem 780 kartiček a jako bonus 105 číslic a písmen. Kartičky můžete tisknout podle komunikačních témat a třeba i několikrát. Využít je můžete doma, ve škole nebo třeba ve stacionáři.
 • Získáte sadu praxí prověřených komunikačních obrázků.

  Komunikační kartičky se symboly Školy Gabriely Pelechové se úspěšně a dlouhodobě používají v mnoha rodinách, v mateřských školkách, školách, stacionářích a dokonce i v domovech pro seniory.
 • Zakoupením e-booku získáte možnost kartičky využít při dalším vzdělávání.

  Využijete je při tvorbě různých obrázkových rozvrhů, režimů, strukturovaných úkolů či pomůcek ke globálnímu čtení.
 • Garance 100% spokojenosti

  Nic neriskujete. Pokud během 2 týdnů zjistíte, že eBook nesplnil Vaše očekávání, můžete požádat o vrácení peněz bez udání důvodu.

Klikněte na tlačítko OBJEDNAT a objednejte si Komunikační kartičky TEĎ!

Prodej je možný pouze pro zákazníky z ČR. Děkuji za pochopení.

⇓⇓⇓

560 Kč462,81 Kč bez DPH

O eBooku napsali:

Komunikační kniha je velmi užitečným nástrojem pro komunikaci s jedincem, který není schopen využívat mluvenou řeč. Vzhledem k mentální, zrakové i sluchové vadě našeho Marka bylo nutné vymyslet způsob, jak by bylo možné s ním komunikovat. Díky komunikační knize a souboru obrázků a piktogramů se to podařilo. Marek si nejen umí sám seskládat své sdělení, ale rozšířil si slovní zásobu a práci s touto knihou bere spíše jako hru než prostředek učení. Často si jí bere "jen tak" a listuje si v ní a snaží se pojmenovávat obrázky. Za celou rodinu, která se konečně může s Markem domluvit, jedině doporučuji!

Eliška P.sestra Marka

Jsem maminka 12letého chlapce s autismem a asistent pedagoga v jedné osobě. Komunikační kartičky nám doma pomáhaly v každodenních situacích všedního dne. Dnes už je skoro nepotřebujeme, ale i tak se k nim občas rádi vracíme. V práci mi obrázkové kartičky pomáhají rozvíjet komunikaci s dětmi, které mají narušený vývoj řeči.

Hana M.maminka chlapce s PAS a asistentka v auti-třídě

Komunikační kartičky jsou vhodné jak pro děti s dysfázií, tak pro děti s PAS. 24 okruhů úplně postačí pro aktivní komunikaci. Se synem s PAS můžeme kartičky používat pro aktivní komunikaci prostřednictvím jeho komunikační knihy. Dále jsou vhodné pro rozšiřování pasivní slovní zásoby, do denních a týdenních režimů a procedurálních schémat. Marek už je školák a tak využijeme kartičky pro nácvik globálního čtení. Stačí jen odstřihnout popisek od obrázku. Největší výhodou je, že si můžu udělat od jedné kartičky více kopií a tak používat kartičky třeba doma nebo ve škole

Petra M.maminka chlapce s PAS

Ukázka obrázků:

Náhradní komunikace - komunikační kartičky (piktogramy)

Potřebujete poradit?

Napište mi na rejskovamonika@gmail.com nebo volejte na 606418406.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.