Magické – kouzelné – vodové omalovánky – malování vodou

Znáte? Vyzkoušeli jste je s dětmi?

Pokud ne, neváhejte. Děti mají kouzelné omalovánky moc rády. K vybarvení stačí štětec a čistá voda. Obrázek se namočením zbarví a po zaschnutí barvy opět vyblednou a děti mohou začít malovat znovu:-) Právě to pozorování, jak se barvy po styku s vodou vybarví, je pro děti zajímavé. Navíc jsou určeny zejména malým dětem, které si chtějí práci se štětcem vyzkoušet, ale svěřit jim vodové barvy, či tempery je ještě nebezpečné:-)

1. Obrázek v suchém stavu. Součástí balení je i štětec.

2.  Částečné vybarvení za pomoci štětce a čisté vody

3. Hotovo. Po zaschnutí je obrázek připravený k dalšímu malování

Před a po:-)

Chcete je vyzkoušet? Pokud jsem vás nalákala, najdete je u nás v prodejně Jiný svět, Pražská 110, Dobříš. Motivů je hodně, dokonce máme i Puzzle malované vodou, které jsou založené na stejném principu.Nebo si je můžete objednat v našich e-shopech: Jiný svět, Didaktické hračky. Stojí pár korun a přinesou dětem hodně radosti:-)

Uložit

Uložit

Monika Rejsková

Více než deset let se věnuji problematice výchovy a vzdělávání dětí se speciálními potřebami. Mým cílem a přáním je usnadnit a zpříjemnit život nejen našemu synovi s autismem, ale i dalším dětem s handicapem a jejich rodinám. Můj příběh si přečtěte tady >> Provozuji e-shop Jiný svět >> Najdete mě na Facebooku >> a Instagramu >>

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.