Navlékání korálků – dárek k Valentýnu

Navlékáním korálků si děti procvičují jemnou motoriku, vzrůstá tak jejich zručnost. Čím mladší dítě, tím jsou vhodnější velké korálky. U malých dětí hrozí vdechnutí malých korálků, opravdu je lepší si připlatit a koupit jim větší velikost.

Blíží se Valentýn a tak si chtěl Jára udělat dárek pro svoje děvče. Byla to velká motivace, protože navlékání korálků nemá rád. Láska je prostě láska:-)

A když už byl do navlékání zabraný, udělali jsme si z korálků navlečených na drát srdíčka (viděno ZDE). Použili jsme umělé korálky, protože se Járovi líbily víc jak dřevěné. Já si myslím, že dřevěných by byla srdíčka mnohem hezčí. Ale jak se říká: „Proti gustu žádný dišputát“. Hlavně že je autor spokojený:-)

Uložit

Monika Rejsková

Více než deset let se věnuji problematice výchovy a vzdělávání dětí se speciálními potřebami. Mým cílem a přáním je usnadnit a zpříjemnit život nejen našemu synovi s autismem, ale i dalším dětem s handicapem a jejich rodinám. Můj příběh si přečtěte tady >> Provozuji e-shop Jiný svět >> Najdete mě na Facebooku >> a Instagramu >>

Komentáře

  • Amelie 04.02.2014 14:20

    nádherné výtvory.

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole.