Obrázková řeč a my, e-book zdarma

V pátek jsem konečně vypustila do světa svůj první e-book Obrázková řeč a my. Najdete v něm náš příběh o tom, jak jsme s pomocí obrázků komunikovali my, postupy jak s obrázkovou komunikací začít, užitečné odkazy a návod na výrobu komunikační knihy a sadu piktogramů k tisku.

Na e-publikaci jsem pracovala po chvilkách celé léto. Původně jsem chtěla psát o tom, jak doma vyrobit výukové pomůcky dítěti přímo na míru. Hned na začátku jsem ale zjistila, že je to téma moc rozsáhlé a zaměřila se proto na úplný začátek, na komunikaci pomocí obrázků. Doufám, že pro rodiče, kteří stojí právě teď na začátku a snaží se najít s dítětem společnou řeč, budou informace z publikace aspoň trochu prospěšné.

 

paperbacklandscape_2000x1000 transparent

Uložit

E-book „Obrázková řeč a my“ si můžete volně (zdarma) stáhnout přímo ZDE na webu Z Jiného světa. Pokud chcete publikaci sdílet na sociálních sítích, sdílejte pouze s  tímto odkazem. Děkuji.

podpis (2) 

FOLLOW ME

INSTAGRAM / FACEBOOK / PINTEREST

Náhradní komunikace - komunikační kartičky (piktogramy)
Komunikační kartičky, obrázková řeč (eBook)
Sady komunikačních kartiček pro náhradní komunikaci k tisku. Celkem 74 stran A4, 24 komunikačních okruhů, 780 obrázkových symbolů Školy Gabriely Pelechové + 105 písmen a číslic. Elektronická publikace.

Uložit

Uložit

Uložit

Monika Rejsková

Více než deset let se věnuji problematice výchovy a vzdělávání dětí se speciálními potřebami. Mým cílem a přáním je usnadnit a zpříjemnit život nejen našemu synovi s autismem, ale i dalším dětem s handicapem a jejich rodinám. Můj příběh si přečtěte tady >> Provozuji e-shop Jiný svět >> Najdete mě na Facebooku >> a Instagramu >>

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.