Oslavenec je král!

Děti milují dětské oslavy či slavnosti. Zkuste se na ně tématicky připravit. Třeba by se jim líbila královská oslava, kde si děti vyrobí vlastní koruny a největší bude mít oslavenec – král!

 

Co je k výrobě koruny potřeba?

  • Ta naše královská je vyrobena z pěnovky – moosgummi. Prodávají se ve všech možných barvách. My je nabízíme také, najdete je ZDE. Ideální je rozměr A4. Pokud pěnovku nemáte, vystačíte si se čtvrtkami bílými či barevnými.
  • Vystřihneme si díly z pěnovky, nebo ze čtvrtky. Vysokou korunu získáte rozstřižením A4 po delší straně na 2 díly. Zuby mohou děti vystřihnout buď podle oka, pokud jsou šikovné, nebo jim nakreslete pomocnou linii, podle které budou stříhat.
  • Dále jsou třeba písmena. Ta naše jsou samolepicí, máme je v kamenné prodejně. Pokud je nemáte, vystřihněte si jména z pěnovky. Jde to snadno. To samé platí i o ostatních dekoracích. Pokud máte třpytivé samolepky, můžete je také použít.
  • Poslední fází je díly spojit. Pěnovka je měkká a tvárná. Může se i lepit, ale my jsme díly sešili obyčejnou sešívačkou. To proto, aby něco vydržely:-) Na hotové koruny nalepíme, či sešívačkou přišijeme písmena a jiné dekorace.
A je hotovo! 
  

Uložit

Uložit

Monika Rejsková

Více než deset let se věnuji problematice výchovy a vzdělávání dětí se speciálními potřebami. Mým cílem a přáním je usnadnit a zpříjemnit život nejen našemu synovi s autismem, ale i dalším dětem s handicapem a jejich rodinám. Můj příběh si přečtěte tady >> Provozuji e-shop Jiný svět >> Najdete mě na Facebooku >> a Instagramu >>

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.