Our belly is ready

Něco vám řeknu. Naše břicha jsou škrti. Jak jde však o horkou čokoládu, neznaj soudnost. Měli jsme ji dneska, včera i předevčírem. A od další porce nás neodradí pot ani sezóna chřestu. Jsme závislí. 

 
Jako zkušení pijáci víme, že podstata správného srku nezávisí jen na hustotě mléka nebo kvalitě čokolády, ale také na lahvi, ze které pijete. Musí být ohromná a ohromně krásná. A že jste to vy, prozradíme vám, jak jednu takovou nádheru vyrobit. Je to jednoduché. Tak jednoduché, že to zvládne i ten nejlevější pravák. Čestné skautské!
 
Budete potřebovat:
 
     *     skleněnou nebo plastovou lahev (My jsme využili  lahví  Českého  mléka. Vyjdou vás levněji než v IKEA aj. Mléko navíc využijete k výrobě čokolády.)

     *     děrovačku (Představivosti se meze nekladou. Tu najdete celou řadu dalších tvarů.) 

     *     bílý samolepící papír   

     *     nůžky
 
 Krok 1

Nastřihejte papír na úzké proužky (krátké hrdlo děrovačky by se k němu jinak nedostalo). Pomocí děrovačky z něj vyražte několik samolepek. Počet není určen. Záleží na intenzitě, s jakou chcete, aby byla lahev pokryta. My jsme nešetřili. Malý tip: při ražení otočte samolepící papír vzhůru nohama, samolepky tak vyjdou mnohem čistěji.

Krok 2
 
Odstraňte spodní část samolepícího papíru a samolepky nalepte na lahev. Systém lepení opět není dán. Můžete vylepovat proužky, kosočtverce nebo se jako my oddat chaosu. 
Krok 3
 
Poslední a nejdůležitější krok. Načančanou lahev naplňte horkou čokoládou, ponořte do ní brčko a pořádně usrkněte. No není to prima? Už jste také závislí?

Uložit

Monika Rejsková

Více než deset let se věnuji problematice výchovy a vzdělávání dětí se speciálními potřebami. Mým cílem a přáním je usnadnit a zpříjemnit život nejen našemu synovi s autismem, ale i dalším dětem s handicapem a jejich rodinám. Můj příběh si přečtěte tady >> Provozuji e-shop Jiný svět >> Najdete mě na Facebooku >> a Instagramu >>

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.