Hama korálky – sovička

Když je doma marod, tak se musí vymyslet něco proti nudě. Jára objevil po sestrách Hama korálky. Předlohu sovičky jsem mu stáhla z Pinterestu a vytiskla.

sova hama korálky

Jára korálky podle předlohy složil, já je přes pečící papír zažehlila. Je malá tak akorát, aby mohla být využita jako přívěsek na krk.

sova hama korálky sova hama 4

 

Víte, že zažehlovací korálky vynalezl Dán Malte Haaning a výrobu zavedla jeho světoznámá firma Hama?  Název firmy vznikl spojením první slabiky z příjmení HA a křestního jména MA. V současné době je k dostání velké množství různých korálků od mnoha výrobců, ale Hama korálky jsou nepřekonatelné svojí kvalitou. Vyrábějí se ve třech velikostech – o průměru 2,5 mm (pro děti nad 10 let), 5mm (od 5 let) a 10mm (od 3let).  Děti mohou korálky navlékat, nebo z nich skládat různé mozaiky. Pro snadnější skládání korálků do obrazců se používají podložky. Po složení tvaru se přes pečící papír obrazec přežehlí a po vychladnutí z podložky sundá. Vzniknou krásné obrázky, které mohou děti využít při hře nebo k dalšímu tvoření. Na Pinterestu najdete mnoho a mnoho originálních nápadů i s návody pro kluky i pro holčičky.

Krásné návody si ukládám na Pinterestu i já, podívejte se SEM :-)

podpis (2)

 FOLLOW ME

INSTAGRAM / FACEBOOK / PINTEREST

 

Uložit

Monika Rejsková

Více než deset let se věnuji problematice výchovy a vzdělávání dětí se speciálními potřebami. Mým cílem a přáním je usnadnit a zpříjemnit život nejen našemu synovi s autismem, ale i dalším dětem s handicapem a jejich rodinám. Můj příběh si přečtěte tady >> Provozuji e-shop Jiný svět >> Najdete mě na Facebooku >> a Instagramu >>

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.